Tartak "Tarstol" powstał w 1993 roku, został założony przez Adama Oczkowskiego w Gorzuchowie nieopodal Kłodzka.

Atuty tartaku "Tarstol"

Od początku istnienia tartaku "Tarstol" założyliśmy sobie kilka podstawowych celi, które są aktualne po dziś dzień.
Jakość - Dbamy o to by produkowane przez nas więźby dachowe oraz inne wyroby z drewna były jak najlepszej jakości. Tylko zapewnienie najlepszej jakości będzie najlepszą rekomendacją naszych wyrobów! Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż wykonanie np. więźby dachowej niezgodnie z projektem, może przyczynić się do wielu problemów i być wręcz niebezpieczne!
Terminowość to kolejny aspekt niezwykle ważny w naszej branży! Wiemy jak ważne jest dochowanie terminów podczas budowy. Nie ma nic gorszego jak opóźnienia na budowie!
Sprawdzone drewno - drewno, z którego produkujemy więźbę dachową oraz inne elementy drewniane pochodzi z Dolnośląskich lasów. Jedynym naszym dostawcą, wysokiej jakości drewna jest nadleśnictwo Jugów.
Dobra cena, wielu naszych klientów przekonało się o tym, że oprócz wysokiej jakości produktów zapewniamy dobrą cenę. O tym, że mamy dobre ceny więźby dachowej i nie tylko, świadczą liczne zamówienia z odległych miejscowości spoza kotliny kłodzkiej. Nasze więźby dachowe pokrywają liczne domy w Brzegu, Bielawie, Świdnicy, Wałbrzychu, Dzierżoniowie, Sobótce i wielu innych miejscowościach. Wielokrotnie udowodniliśmy, że potrafimy zaproponować niższe ceny Więźby dachowej wliczając w to koszty transportu.
Własny transport - posiadamy własny transport, który obsługuje cały dolny Śląsk! Dzięki temu nie jesteśmy zależni od firm zewnętrznych. Nasz transport daje nam pewność, że zamówiona więźba dachowa bądź inne wyroby z naszego tartaku dotrą do Państwa w umówionym terminie!