Więźba dachowa jest naszym sztandarowym produktem. W przeciągu 20 letniej działalności naszego tartaku, dostarczyliśmy na dolnośląskie budowy wiele więźb dachowych.

Jakość więźby dachowej

Do produkcji więźby dachowej stosujemy drewno pochodzące z nadleśnictwa Jugów. Wieloletnia praktyka w tworzeniu więźby dachowej, nauczyła nas wybierać najlepszej jakości drewno. Drewno do więźby dachowej powinno być pozbawione posuszu, sinizny, nadmiernej ilości sęków, zgnilizny.

Impregnacja więźby dachowej

Impregnacja więźby dachowej jest bardzo istotnym czynnikiem. Właściwa impregnacja więźby dachowej zapewnia skuteczną ochronę przed szkodnikami, pleśniami, grzybem i ogniem. Preferujemy metodę impregnacji więźby dachowej, polegającą na zanurzaniu elementów drewnianych. Zanurzeniowa impregnacja więźby dachowej jest o wiele bardziej skuteczna niż jej malowanie. Impregnat podczas zanurzeniowej impregnacji elementów więźby dachowej, głęboko penetruje drewno. Czym impregnujemy drewno na więźbę dachową ma również ogromne znaczenie. Zawsze stosujemy sprawdzone i najlepsze impregnaty, które skutecznie chronią drewno przez dziesiątki lat!

Kiedy zamówić więźbę dachową?

Proces wykonania więźby dachowej jest czasochłonny. Zalecamy złożenie zamówienia na więźbę dachową, co najmniej 1 miesiąc przed planowym jej montażem. Dzięki temu, że zamówcie Więźbę stosunkowo wcześniej, zyska ona optymalną wilgotność co zdecydowanie ułatwi jej montaż!

Cena więźby dachowej

Wieloletnie doświadczenie w produkcji więźby dachowej, pozwala nam na optymalizację kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości produktu. Wielu naszych klientów przekonało się , że nasza więźba dachowa jest tańsza (wliczając koszty transportu) niż w konkurencyjnych firmach! Dzięki połączeniu dobrej ceny i jakości zyskaliśmy wielu klientów nie tylko z najbliższej okolicy ale i z Brzegu, Bielawy, Świdnicy, Wałbrzycha, Dzierżoniowa, Sobótki, Polanicy Zdrój, Szczytnej, Dusznik, Kłodzka i wielu innych miejscowości. Wiecej informacji na temat więźby dachowej uzyskacie Państwo kontaktując się z nami.